Informace pro hosty

Váš příjezd

Příjezd je samoobslužný. Adresa penzionu je Malá Morávka 35 (doporučujeme zadat GPS), žlutá budova se nachází po levé straně silnice ve směru na Praděd. Příjezd je možný kdykoliv mezi 16:00 a 20:00, po dohodě s panem provozním lze přijet i dříve. Vše pro Vás bude již připravené. Parkovat můžete zdarma přímo za objektem na soukromém parkovišti.

Vstup do penzionu

Při prvním příjezdu se do penzionu dostanete hlavním vstupem do Restaurace U Kovárny z hlavní silnice. Později budete chodit bočním vstupem, od kterého dostanete klíče. Klíč od Vašeho pokoje je připraven na baru u obsluhujícího číšníka. Penzion nemá recepci - funguje samoobslužně. Ubytování se nachází v prvním patře. Po Vašem ubytování prosíme o vyplnění a registraci do knihy hostů za každou osobu, která je na pokoji.
FOTOGALERIE

Pobyt

V lyžárně / kolárně máte možnost uložit si své lyže, běžky, boby, sáně, snowboardy či kola a kočárky. Po uložení věcí prosíme zajistěte zamčení venkovních dveří lyžárny. Lyžařskou obuv prosíme nechávejte buď v lyžárně nebo v mezipatře penzionu. V objektu používejte prosím pouze domácí obuv. Venkovní obuv se umisťuje do prostoru, připraveného v mezipatře.

Pokud je Váš pobyt delší a rádi byste mimořádný úklid pokoje či výměnu ručníků, nebo máte technický problém  kontaktujte prosím provozního vedoucího restaurace, rád Vám se vším pomůže.

Kontakt na provozního vedoucího:
Alain Klíma, tel. (+420) 776 005 741

Informace k pobytu

V ceně noclehu je zahrnuta snídaně a sada ručníků ke každému obsazenému lůžku. Na každém pokoji je k dispozici rychlovarná konvice a lednice. Zdarma můžete využít parkovací místo ve dvoře, WiFi připojení k internetu a venkovní lyžárnu. Rádi vás uvítáme v naší Restauraci U Kovárny, kde máte možnost dát si dobré jídlo, třeba pivo
  • Minimální délka ubytování jsou dvě noci
  • Nástup na ubytování od 16:00 do 20:00 hod
  • Ukončení ubytování do 10:00 hod
  • Dítě do 3 let věku zdarma bez nároku na lůžko a stravu
  • Možnost zapůjčení cestovní dětské postýlky 200 Kč/pobyt
  • Poplatek obci ve výši 21 Kč/noc/dospělý
  • Děti mladší 18 let, osoby ZTP/P a jejich průvodce tento poplatek neplatí
  • Po předchozí dohodě se správcem je možné s sebou můžete vzít psa, za příplatek 200 Kč/noc

Další služby v obci

Potraviny lze nakoupit přímo naproti penzionu. Jedná se o potraviny Hruška. V blízkém okolí je také bankomat, zastávka autobusu, půjčovna kol a lyží, nádraží a skibus.


Snídaně v Restauraci U Kovárny

Plně k dispozici je Vám naše restaurace v přízemí budovy. Snídaně, které jsou v ceně pobytu podáváme od 8:00 do 9:00 hodin. Jídelní lístek je na každém pokoji a rádi Vás uvidíme například i večer. 

Odjezd

V den odjezdu uvolněte prosím pokoj do 10:00, po dohodě lze jinak. Vyplněnou knihu hostů prosím nechejte na pokoji a klíč od pokoje u obsluhy v restauraci. Poplatky obci zanechejte prosím v "pokladničce" na pokoji.

Děkujeme.
Tým Penzionu U Kovárny

Obecné platební podmínky a storno poplatky

Záloha ve výši 50 % z ceny pobytu se hradí při písemném potvrzení rezervace se splatností 5 dní. Na pobyt požadujeme 30 dní před nástupem doplatit plnou cenu ubytování. Za zrušení pobytu 30 a více dní před nástupem na pobyt není účtován storno poplatek. Za zrušení pobytu 30 až 15 dní před nástupem na pobyt je účtován storno poplatek 50 % z ceny pobytu. za zrušení pobytu 14 a méně dní před nástupem na pobyt je účtován storno poplatek 100 % z ceny pobytu. Ceny jsou včetně DPH.
Malá Morávka 35, Malá Morávka 793 36
telefon: (+420) 776 005 741 / e-mail: info@chatavkarlove.cz
© 2024 SISRESTA s. r. o.