Služby

Vážení hosté,
jsme rádi, že využíváte služeb naší restaurace. Kromě naší standardní nabídky vám zde chceme představit i naše doplňkové služby, které vám mohou zpříjemnit pobyt v Malé Morávce.

Snídaně

Vychutnejte si bohaté a chutné snídaně, které vás připraví na nový den plný zážitků. Nabízíme široký výběr teplých a studených pokrmů.

Polopenze

U nás můžete využít výhod polopenze, která zahrnuje snídani a večeři. Ideální volba pro hosty, kteří chtějí mít zajištěné stravování bez starostí.

Plná penze

Pokud preferujete kompletní stravovací servis, naše plná penze zahrnuje snídani, oběd a večeři. Užijte si všechny chutě naší kuchyně po celý den.

Obědy a večeře

Nabízíme denní menu s výběrem z několika jídel. Naše pokrmy jsou připravovány z čerstvých a kvalitních surovin.

Rauty a oslavy

Plánujete oslavu nebo jinou významnou událost? Naše restaurace je ideálním místem pro rauty a oslavy. Zajistíme vše potřebné pro vaši nezapomenutelnou akci.

Firemní akce a catering

Pro firmy nabízíme možnost uspořádání firemních akcí s kompletním cateringovým servisem. Přizpůsobíme nabídku vašim požadavkům a zajistíme profesionální servis.

Rozvoz do okolních ubytovacích zařízení

Pro vaše pohodlí nabízíme rozvoz jídel do okolních ubytovacích zařízení. Vychutnejte si naše pokrmy přímo ve vašem ubytování.

Objednávky

Všechny tyto doplňkové služby je nutné objednat předem na telefonním čísle: (+420) 737 911 855
Těšíme se na vaši návštěvu a věříme, že naše doplňkové služby přispějí k vašemu dokonalému zážitku z pobytu v naší oblasti.

S pozdravem, tým Restaurace
Malá Morávka 35, Malá Morávka 793 36
telefon: (+420) 737 911 855 / e-mail: info@restauraceukovarny.cz
© 2024 SISRESTA s. r. o.